28.05.2011

Meistrivõistluste lõppseis (13.08.2011)

Sprite Tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste lõppseis 2011.

Eliit sarja võitja - GOONSEliit sarja võitja - GOONS
 

    ELIIT    LÕPPSEIS
1    GOONS    56
2    NIKE    37
3    Nordic/Ei, Emotsioon    29
4    KK HITO    24
5    CITI PUBI    20
6    Anneli    16
7    Juhatus    15
8    Sprite    8
9    Ajakiri Basketball II    7
10    Mõnusad Elamused    7
11    Ajakiri Basketball I    7
12    A-Karuse    2
13    Converse    2
14    Ohtlikud    1
15    Sisekaitseakadeemia    0
16    JPR    0
17    Ghetto Boyzzz (LAT)    0
18    Bongabonga    0

   
Harrastajate sarja võitja - Iisaku KKHarrastajate sarja võitja - Iisaku KK

    HARRASTAJAD    KOKKU
1    Iisaku KK    44
2    DSV    38
3    Tallinna Lennujaama Spordiklubi    38
4    Hansa Ilutulestikud    35
5    Nõmme RIM    32
6    Ööklubi Comeback / KK Välk    31
7    Lõhnavas Aias    29
8    Toila    26
9    Väike-Maarja Thunder    15
10    Nivea    13
12    BC Lesbikajakas    12
13    VIASAT    10
14    Venus Club    8
15    Tammiku Korvpallikool    7
16    4 Pack    6
17    Kala-Mala (LAT)    6
18    Säku Tume    5
19    Vaselinum    5
20    Shit Happen    5
21    III 3    5
22    Rauduks    4
23    Pronets.lv (LAT)    4
24    Seapea    4
25    Keila KK    4
26    Häpi Hauer    3
27    Tallinna Taliban    3
28    Koss    3
29    Mõisaküla    3
30    Allan ja Pojad    3
31    Maria    3
32    KK Vaovahe    2
33    Premium    2
34    Kõrgem Sõjakool 1    2
35    Kõrgem Sõjakool 2    2
36    Team Nugis    2
37    BC Imelised    2
38    Kuup3    2
39    Elu on ilus    2
40    Jüriöö    2
41    Põrge    2
42    Õllelemb    2
43    Haapsalu SK    2
44    WCG    2
45    SK Tünamo    2
46    Sixty (FIN)    2
47    Kaijasenergy.lv XXL (LAT)    2
48    Eiskoori    2
49    Möldrid    2
50    BC Kumuri    2
51    Kambäk    2
52    Kurjam    1
53    KRR    1
54    Lossa    1
55    Staff    1
56    PVX AS Muusik    1
57    Lokuta    1
58    LakiLakid    1
59    Ballin    1
60    Shit Happen Never End    1
61    My Fitness    1
62    Parvekannike    1
63    Lilla 3    1
64    Sunset    1
65    Demolition Man    1
66    Tõivet    1
67    Setu Sauna Selts    1
68    Bc Vanja     1
69    FI Koss    0
70    Sünoptikud    0
71    Sangaste    0
72    Uhti Ice    0
73    A-Team    0
74    Puka3    0
75    Miinus1    0
76    OKC    0
78    Lindpriid    0
79    Proov    0
80    Kaarel    0
81    Virkus    0
82    L-UKS    0
83    Nicekond    0
84    Koidula    0
85    Viimsi    0
86    SRT.J    0
87    Teater Randlane    0
88    Red Bull    0
89    Zu Etvals    0

MIX sarja võitja: TranspointMIX sarja võitja: Transpoint

        
    MIX    KOKKU
1    Transpoint    66
3    Thegoons.eu    52
2    Polar    52
4    Mõnusad Elamused    20
5    Ei Mäleta    14
6    Bongabonga    8
7    Extranjeros    8
8    Udraki    4
9    Särisevad Piffid 69    1
10    Ajakiri Basketball    0

Poisid 93 võitja: KalamehejutudPoisid 93 võitja: Kalamehejutud

        
    P-93 POISID    
1    Kalamehejutud    68
2    Elav Legend    47
3    KK Pärnu 93    42
5    BC Viru Basket    22
6    Kossukets    17
7    Pässa Rix    16
8    Koondis    16
9    Mennu Korvpallikool    15
10    Eelmise Mängu Võitjad    8
11    Kunni KK    7
12    Vana Rasva Pealt    6
13    Iisaku    6
14    KPM    6
15    V-K City    3
16    Kiviaeg    2
17    Möödavise    1
18    Kolm Musketäri    1
19    Lauapõrge    1
20    BC Oja    1
21    Vahtramäe Emil    1
22    Kose    1
23    Mälivere kotkad    1
24    Reality Reiv    0

Poisid 95 võitja: KäbiPoisid 95 võitja: Käbi

        
    P-95 POISID    KOKKU
1    Käbi    44
2    Mehhiko Ambaalid    38
3    Ülenurme    37
4    Dragica    20
5    Justin    16
6    Just dunk on your mom it    14
7    Õnnetud Mehed    12
8    BC Papsid    11
9    Sopsti    10
10    United States Of Basketball    10
11    Tahe Muro    8
12    Haamer    8
13    Punakikas    8
14    Brooklyn Kings    4
15    Viru Gäng    4
16    Metsavennad    4
17    KO-PA    3
18    Kobad    3
19    Ülenurme II    3
20    RMK    3
21    Koeru SK    3
22    Värvilised Alukad    3
23    Haints    3
24    Hard Bass (LAT)    2
25    Audentes    2
26    BC Puhh    1
27    Keep it Real    1
28    Air Up    1
29    Punnvõrr    1
30    Tean PARK    1
31    Nuustaku Bänd    1
32    Mõmmik    1
33    Iisaku KARV    0
34    SKY Team    0
35    Vorstike    0
36    Banaan    0
37    A:E:T    0
38    Air Tamsalu    0
39    BC Jõhvi    0
40    Based    0
41    Kalmõkkid    0

Poisid 97 võitja: KK HITOPoisid 97 võitja: KK HITO

      P-97 POISID    KOKKU
1    KK HITO    45
2    Converse junior    44
3    Rapla Dream Team    41
4    KK Pärnu / C1    31
5    KK Paulus I    28
6    Tartu Rock    26
7    Lähte Noored    19
8    No Shoes    6
9    BC Vars    4
10    Rakvere Raptors    4
11    Team KSV    3
12    Crossover    3
13    Vagevad    3
14    Tuba nr 39    3
15    Audentese kutid    2
16    BC KHK    1
17    Rock Noored    1
18    Muraste AJ    1
19    Burks    1
20    BC Jõud    1
21    Haljala Koss    1
22    Monster Energy    1
23    Alatskivi KK Juku    1
24    Kõvad vennad    1
25    Nirgi Paradiis    1
26    Lähte 98    0
27    Kuldre    0
28    BC Miami    0
29    Smile    0
30    SK Haapsalu    0
31    Keila KK    0

Poisid 99 võitja: Viimsi KKPoisid 99 võitja: Viimsi KK

        
    P-99 POISID    KOKKU
1    KK Viimsi    66
2    TÜ/Rock    60
3    BC Rapla Bulls    54
4    VIASAT    19
5    Keila KK    16
6    Paulus    10
7    BC Rapla    9
8    Tartu Salva / Rock I     6
9    Tartu Salva / Rock II    4
10    Härrad Härjad Rakverest    4
11    RIM    3
12    Rakvere Tarvas    3
13    Finland    3
14    Purustajad    3
15    Haabersti Streetball Team    2
16    H-Sport    2
17    Kuldre I    2
18    Streetball Brothers    2
20    Keila KK II    2
21    Basket    1
22    2099    1
23    Kiired ja Vihased    1
24    Lähte väiksed    0
25    Kuldre II    0
26    Sõmeru Bulls    0

Tüdrukud 93 võitja: Polar GirlsTüdrukud 93 võitja: Polar Girls

        
    T-93 TÜDRUKUD    KOKKU
1    Polar Girls    67
2    Das is megahyper    64
3    Triso Super 10    36
4    Tartu Kalev    34
5    Udukesed    19
6    Pingud    6
7    Pärnu    4
8    Magic Girls    3
9    Känguru    1
10    Haljala    1

Tüdrukud 97 võitja: Rapla Dream TeamTüdrukud 97 võitja: Rapla Dream Team

        
    T-97 TÜDRUKUD    KOKKU
1    Rapla Dream Team    68
2    Uus Maa Tartu    48
3    Kalev    18
4    Alatskivi KK Juku    6 

Juhul kui võistkondadel on punkte võrdselt, siis on eelis enim kõrgemaid kohti saanud võistkonnal. Kui ka kohtade arv on võrdne, siis arvestatakse viimasel etapi tulemust, selle puudumise või võrdse seisu korral viimasel etapil visatud punktide koguarvu.  Esikolmikud on korrektsed, kuid võimalikud on ebatäpsused võrdsete punktide korral 4-89 kohtade asetuses.



ascending descending Kommentaarid